فروش باتری (Battery) با مدل ND2017

این شرکت دارای باتری (Battery)آکبند با مدل ND2017 برای دستگاه‌های Handheled XRF Analyzer و آماده تحویل به مشتریان است. این باتری اورجینال و ساخت شرکت Inspired Energy می‌باشد.

Product Pic

توسط : admin | تاریخ : 1398/11/23 | نظرات

Application XRF in Mininig

دستگاه Handheled XRF Analyzer  به شما کمک می‌کند تا نتایج سریعی از آنالیز عناصر تشکیل دهنده یک سنگ معدن (Ore) بدست آورید و به سرعت به مرحله بعدی فرآیند استخراج، کنترل طبقه بندی سنگ معدن، کنترل فرآیند و پایداری محیطی حرکت کنید.
تشخیص در محل کار(On Site) برای شناسایی فلزات، مواد معدنی و آلاینده‌ها یکی از کاربردهای مفید دیگر دستگاه Handheled XRF Analyzer است. این دستگاه شامل GPS-GIS-XRF می‌باشد و با آن می‌توان نقشه‌ برداری سریعی از فلزات معدنی انجام داد و در زمان و هزینه صرفه جویی نمود. شرکت فن‌آوران زیگورات شرق آمادگی دارد در  تعمیر و راه‌اندازی این دستگاه به شما کمک کند.

توسط : admin | تاریخ : 1400/09/19 | نظرات

آشنایی با تکنیک Handheld XRF Analyser

یک پرتو اشعه X از یک تیوب ساطع می‌شود و به یک نمونه برخورد می‌کند و آن نمونه یک فلورسنت X از خود بازتاب می‌کند که این پرتو فلورسنت برای هر ماده منحصر به فرد است و از روی آن می‌توان از نظر کیفی و کمی عناصر تشکیل دهنده ماده مورد نظر را تشخیص داد.

توسط : admin | تاریخ : 1400/03/15 | نظرات

تعمیر و ارتقای دستگاه ایکس آر اف پرتابل Handheled XRF

تعمیر ایکس آر اف دستی

این شرکت تمام مدل های دستگاه Handheled XRF Analyzer را بدون محدودیت تعمیر می کند یا مدل نرم افزار آنها را ارتقا می دهد.

Niton XRF Analyzers (Thermo Fisher)
Olympus (aka Innove-X)
Bruker Instruments
Spectro XRF
Oxford Instruments
Quickshot XRF
Skyray Instrument
RMD Instruments

توسط : admin | تاریخ : 1391/07/12 | نظرات

نرم افزار دستگاه های آزمایشگاهی و صنعتی شما را با آخرین مدل نرم افزارها به روز رسانی (Updating Software) می کنیم.

ما با دستگاه های نشت یابی (Leak Detectors)برای شما خدمات در محل را انجام می دهیم.

ما با دستگاه   Handheled XRF Analyzer خدمات را در محل انجام می دهیم.

انواع دستگاه های نشت یابی و با خلاء بالا را (Leak Detectors) تعمیر و راه اندازی می کنیم و در صورت عدم تمایل برای تعمیر آنها را خریداریم.

انواع دستگاه های Mass Spectrometre را تعمیر می کنیم و در صورت عدم تمایل شما برای تعمیر آنها را با وضعیت فعلی خریداری می کنیم.

تجهیزات پزشگی که خراب و غیر قابل تعمیر توسط اپراتورها باشند را به صورت تضمینی تعمیر می کنیم و در صورت عدم تمایل برای تعمیر آنها را خریداریم