فروش باتری (Battery) با مدل ND2017

این شرکت دارای باتری (Battery)آکبند با مدل ND2017 برای دستگاه‌های Handheld XRF Analyzer و آماده تحویل به مشتریان است. این باتری اورجینال و ساخت شرکت Inspired Energy می‌باشد.

Product Pic

توسط : admin | تاریخ : 1398/11/23 | نظرات

Application XRF in Mininig

دستگاه Handheld XRF Analyzer  به شما کمک می‌کند تا نتایج سریعی از آنالیز عناصر تشکیل دهنده یک سنگ معدن (Ore) بدست آورید و به سرعت به مرحله بعدی فرآیند استخراج، کنترل طبقه بندی سنگ معدن، کنترل فرآیند و پایداری محیطی حرکت کنید.

تشخیص در محل کار(On Site) برای شناسایی فلزات، مواد معدنی و آلاینده‌ها یکی از کاربردهای مفید دیگر دستگاه Handheld XRF Analyzer است. این دستگاه شامل GPS-GIS-XRF می‌باشد و با آن می‌توان نقشه‌ برداری سریعی از فلزات معدنی انجام داد و در زمان و هزینه صرفه جویی نمود. شرکت فن‌آوران زیگورات شرق آمادگی دارد در  تعمیر و راه‌اندازی این دستگاه به شما کمک کند. در این زمینه با کلیک روی عبارت ذیل فیلمی را مشاهده کنید.http://www.fziggurat.com/userfiles/Mining-XRF.MP4

توسط : admin | تاریخ : 1400/09/19 | نظرات

آشنایی با تکنیک Handheld XRF Analyser

یک پرتو اشعه X از یک تیوب ساطع می‌شود و به یک نمونه برخورد می‌کند و آن نمونه یک فلورسنت X از خود بازتاب می‌کند که این پرتو فلورسنت برای هر ماده منحصر به فرد است و از روی آن می‌توان از نظر کیفی و کمی عناصر تشکیل دهنده ماده مورد نظر را تشخیص داد.

توسط : admin | تاریخ : 1400/03/15 | نظرات

این فیلم را ببینید

برای آشنایی با انواع کاربردهای ایکس آر اف دستی فیلمی توسط این شرکت تهیه شده است. (A Film About of Applications Handheld XRF Analyzer by Fanavaran Ziggurat Sharg)  با کلیک بر روی عبارت ذیل، این فیلم را مشاهده کنید.

توسط : admin | تاریخ : 1400/11/04 | نظرات

تعمیر و ارتقای دستگاه ایکس آر اف پرتابل Handheld XRF

تعمیر ایکس آر اف دستی

خدمات این شرکت مدل دستگاه
 تعمیر و ارتقای نرم افزار Niton XRF(Thermo Fisher)
 تعمیر وارتقای نرم افزار Olympus XRF
 تعمیر وارتقای نرم افزار Bruker XRF
 تعمیر و ارتقای نرم افزار Spectro XRF
 تعمیر و ارتقای نرم افزار Oxford XRF
 تعمیر و ارتقای نرم افزار Quickshot XRF
تعمیر و ارتقای نرم افزار Skyray XRF
 تعمبر و ارتقای نرم افزار RMD XRF


 

توسط : admin | تاریخ : 1391/07/12 | نظرات

نرم افزار دستگاه های آزمایشگاهی و صنعتی شما را با آخرین مدل نرم افزارها به روز رسانی (Updating Software) می کنیم.

این شرکت انواع تعمیرات و بهینه سازی‌های خطوط تولید را بر اساس استانداردهای مورد نیاز و با کیفیت مناسب ارایه می‌دهد.

ما با دستگاه   Handheled XRF Analyzer خدمات را در محل انجام می دهیم.

انواع دستگاه های نشت یابی و با خلاء بالا را (Leak Detectors) تعمیر و راه اندازی می کنیم و در صورت عدم تمایل برای تعمیر آنها را خریداریم.

انواع دستگاه های Mass Spectrometre را تعمیر می کنیم و در صورت عدم تمایل شما برای تعمیر آنها را با وضعیت فعلی خریداری می کنیم.

تجهیزات پزشگی که خراب و غیر قابل تعمیر توسط اپراتورها باشند را به صورت تضمینی تعمیر می کنیم و در صورت عدم تمایل برای تعمیر آنها را خریداریم